jQZoom (7.x-1.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Top
kn: ಮೇಲಿನ/ಮೊದಲ

en: Bottom
kn: ಕೆಳ

en: Show
kn: ತೋರಿಸು(_w):

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Installed
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪಿಸಲಾದ

en: Standard
kn: ಶಿಷ್ಟ

en: Hide
kn: ಅಡಗಿಸು(_H)
