jQZoom (7.x-1.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: None
ku: هیچ

en: Top
ku: سەرەوە

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Show
ku: پیشانبدە

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە

en: Standard
ku: ستاندارد

en: Hide
ku: بشارەوە
