jQZoom (7.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: None
pl: Brak

en: Top
pl: Góra strony

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Show
pl: Pokaż

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: position
pl: pozycja

en: Not Installed
pl: Nie zainstalowano

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Reverse
pl: Odwróć

en: Standard
pl: Standardowe

en: Hide
pl: Ukryj

en: Offset
pl: Przesunięcie
