jQZoom (7.x-1.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: None
ps: هېڅ يو

en: Show
ps: ښوول

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Installed
ps: لګول شوي

en: Standard
ps: معياري

en: Hide
ps: پټول
