jQZoom (7.x-1.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: None
pt: Nenhum

en: Top
pt: Topo

en: Bottom
pt: Baixo

en: Show
pt: Mostrar

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita

en: Installed
pt: Instalado

en: Reverse
pt: Inverso

en: Standard
pt: Padrão

en: Hide
pt: Esconder

en: Offset
pt: Deslocamento
