jQZoom (7.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: None
ro: Nimic

en: Top
ro: Sus

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Show
ro: Arată

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Installed
ro: Instalat

en: Reverse
ro: Inversează

en: Hide
ro: Ascunde

en: Offset
ro: Decalaj
