jQZoom (7.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: None
ru: Нет

en: Top
ru: Вверху

en: Bottom
ru: Снизу

en: Show
ru: Показать

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: position
ru: позиция

en: Installed
ru: Установлено

en: Reverse
ru: Инвертировать

en: Standard
ru: Стандарт

en: Hide
ru: Скрыть

en: Drag
ru: Перетащить

en: Offset
ru: Пропустить

en: Show Title
ru: Отображать заголовок
