jQZoom (7.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: Top
sk: Navrch

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Show
sk: Zobraziť

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Not Installed
sk: Nie je nainštalované

en: Installed
sk: Inštalované

en: Reverse
sk: Otočiť

en: Standard
sk: Štandardná

en: Hide
sk: Skryť

en: Offset
sk: Ofset
