jQZoom (7.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: None
sv: Ingen

en: Top
sv: Överst

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Show
sv: Visa

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Not Installed
sv: Inte installerad

en: Installed
sv: Installerad

en: Reverse
sv: Omvänd

en: Hide
sv: Dölj

en: Offset
sv: Kompensera
