jQZoom (7.x-1.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: None
vi: Không có

en: Top
vi: Đầu

en: Bottom
vi: Cuối

en: Show
vi: Hiện

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Installed
vi: Đã cài đặt

en: Reverse
vi: Ngược

en: Standard
vi: Tiêu chuẩn

en: Hide
vi: Ẩn

en: Drag
vi: Kéo

en: Offset
vi: Độ dịch
