jQZoom (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: None
bg: Не

en: Top
bg: Връх

en: Bottom
bg: Дъно

en: Show
bg: Покажи

en: Right
bg: Дясно

en: Hide
bg: Скрий
