jQZoom (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: None
bo: མེད།

en: Top
bo: འགོ

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Show
bo: སྟོན

en: Left
bo: གཡོན

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན

en: Reverse
bo: ཁ་ཕྱོགས་བརྗེ་བ

en: Standard
bo: ཚད་ལྡན

en: Hide
bo: སྦས་པ

en: Offset
bo: ཁ་གསབ
