jQZoom (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: None
ca: Cap

en: Top
ca: Part superior

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Show
ca: Mostra

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Installed
ca: Instal·lat

en: Reverse
ca: Dóna-li la volta

en: Standard
ca: Estàndard

en: Hide
ca: Oculta

en: Offset
ca: Desplaçament
