jQZoom (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: None
da: Ingen

en: Bottom
da: Bund

en: Show
da: Vis

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: Installed
da: Installeret

en: Reverse
da: Omvendt

en: Hide
da: Skjul

en: Offset
da: Forskydning
