jQZoom (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: None
he: ללא

en: Top
he: עליון

en: Bottom
he: למטה

en: Show
he: הצג

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Installed
he: מותקן

en: Reverse
he: הפוך

en: Standard
he: רגיל

en: Hide
he: הסתרה

en: Offset
he: היסט
