jQZoom (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: None
hr: Nema

en: Bottom
hr: Dno

en: Show
hr: Prikaži

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Installed
hr: Instaliran

en: Standard
hr: Standardno

en: Hide
hr: Sakrij
