jQZoom (7.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: None
hy: Ոչ մի

en: Top
hy: Վերև

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Show
hy: Ցուցադրել

en: Left
hy: Ձախ

en: Installed
hy: Տեղադրված

en: Standard
hy: Ստանդարտ

en: Hide
hy: Թաքցնել
