jQZoom (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: None
ja: なし

en: Top
ja: トップ

en: Bottom
ja: ボトム

en: Show
ja: 表示

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: Not Installed
ja: 未インストール

en: Installed
ja: インストール済み

en: Reverse
ja: 逆順

en: Standard
ja: 標準

en: Hide
ja: 非表示

en: Drag
ja: ドラッグ

en: Offset
ja: オフセット
