jQZoom (7.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: None
ka: არცერთი

en: Top
ka: ზედა

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Show
ka: ჩვენება

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: Hide
ka: დამალვა
