jQZoom (7.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: None
km: គ្មាន

en: Top
km: កំពូល

en: Bottom
km: បាត

en: Show
km: បង្ហាញ

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង

en: Standard
km: ស្តង់ដារ

en: Hide
km: លាក់
