jQZoom (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: None
lv: Nav

en: Top
lv: Augša

en: Bottom
lv: Apakša

en: Show
lv: Rādīt

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Installed
lv: Instalēts

en: Reverse
lv: Apgriezta secība

en: Standard
lv: Standarta

en: Hide
lv: Apslēpt

en: Offset
lv: Atkāpe
