jQZoom (7.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Show
my: ပြပါ

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: Standard
my: စံ

en: Hide
my: ဖွက်ပါ
