jQZoom (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: None
oc: Pas cap

en: Top
oc: Naut

en: Bottom
oc: Bas

en: Show
oc: Afichar

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Not Installed
oc: Pas installat

en: Installed
oc: Installat

en: Reverse
oc: Inversat

en: Standard
oc: Estandard

en: Hide
oc: Amagar

en: Offset
oc: Decalatge
