jQZoom (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: None
fa: هیچ

en: Top
fa: بالا

en: Bottom
fa: پایین

en: Show
fa: نمایش

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Installed
fa: نصب شده

en: Reverse
fa: معکوس

en: Standard
fa: استاندارد

en: Hide
fa: پنهان کن

en: Offset
fa: جابجایی
