jQZoom (7.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: None
sl: Brez

en: Top
sl: Na vrhu

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Show
sl: Prikaži

en: Installed
sl: Nameščeno

en: Standard
sl: Standardni

en: Hide
sl: Skrij

en: Show Title
sl: Prikaži naslov
