jQZoom (7.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: None
ta: இல்லை

en: Top
ta: மேல்

en: Bottom
ta: கீழ்

en: Show
ta: காட்டு

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: Installed
ta: நிறுவப்பட்டது

en: Reverse
ta: பின்னோக்கு

en: Standard
ta: தரமானது

en: Hide
ta: மறை
