jQZoom (7.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: None
th: ไม่มี

en: Show
th: แสดง

en: Installed
th: ติดตั้ง

en: Standard
th: มาตรฐาน

en: Hide
th: ซ่อน
