jQZoom (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: None
tr: Hiçbiri

en: Top
tr: En üst

en: Bottom
tr: Alt

en: Show
tr: Göster

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Installed
tr: Kurulu

en: Reverse
tr: Ters

en: Standard
tr: Standart

en: Hide
tr: Gizle

en: Offset
tr: Başlangıç değeri
