jQZoom (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: None
uk: Немає

en: Top
uk: Зверху

en: Bottom
uk: Знизу

en: Show
uk: Показати

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: position
uk: розташування

en: Not Installed
uk: Не встановлено

en: Installed
uk: Встановлено

en: Reverse
uk: Обернено

en: Standard
uk: Стандарт

en: Hide
uk: Приховати

en: Drag
uk: Перетягнути

en: Offset
uk: Зміщення

en: Show Title
uk: Відображати заголовок

en: Display multi-value fields as an jQuery Image gallery.
uk: Відображати багатозначні поля у вигляді галереї зображень jQuery.

en: Select the thumbnail style
uk: Оберіть стиль мініатюри
