jQZoom (7.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: None
ar: لا شيء

en: Top
ar: الأعلى

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Show
ar: عرض

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Installed
ar: مثبت

en: Reverse
ar: عكس

en: Standard
ar: معياري

en: Hide
ar: إخفاء

en: Offset
ar: الإزاحة
