jQZoom (7.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: None
az: Yoxdur

en: Bottom
az: Aşağı

en: Show
az: Göstər

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: Reverse
az: Tərs

en: Standard
az: Standart

en: Hide
az: Gizlət

en: Offset
az: Ofset
