jQZoom (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Top
be: Верх

en: Bottom
be: Знізу

en: Show
be: Паказаць

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Installed
be: Усталявана

en: Standard
be: Стандарт

en: Hide
be: Схаваць
