jQZoom (7.x-1.0-alpha2) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: None
es: Ninguno

en: Top
es: Superior

en: Bottom
es: Inferior

en: Show
es: Mostrar

en: Left
es: Izquierda

en: Right
es: Derecha

en: Not Installed
es: No instalado

en: Installed
es: Instalado

en: Reverse
es: Revertir

en: Standard
es: Estándar

en: Hide
es: Ocultar

en: Drag
es: Arrastre

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Display multi-value fields as an jQuery Image gallery.
es: Mostrar campos multi valores como galería de imágenes de jQuery.

en: Select the thumbnail style
es: Seleccionar el estilo de la miniatura
