jQZoom (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: None
et: Puudub

en: Top
et: Ülesse

en: Bottom
et: Alumine

en: Show
et: Näita

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Installed
et: Paigaldatud

en: Reverse
et: Vastupidi

en: Standard
et: Standardne

en: Hide
et: Peida

en: Offset
et: Nihe
