jQZoom (7.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: None
fr: Aucun(e)

en: Top
fr: Haut

en: Bottom
fr: Bas

en: Show
fr: Afficher

en: Left
fr: Gauche

en: Right
fr: Droit

en: Not Installed
fr: Non installé

en: Installed
fr: Installé

en: Reverse
fr: Inversé

en: Hide
fr: Masquer

en: Offset
fr: Décalage

en: Show Title
fr: Montrer le titre

en: Display multi-value fields as an jQuery Image gallery.
fr: Afficher des champs à multiples valeurs en tant que galerie jQuery.

en: Select the thumbnail style
fr: Choisir le style de vignette

en: Zoom Width: @value
fr: Largeur du zoom : @value

en: Zoom Height: @value
fr: Hauteur du zoom : @value
