jQZoom (7.x-1.0-alpha2) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: None
id: Tiada

en: Top
id: Atas

en: Bottom
id: Dasar

en: Show
id: Tampilkan

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan

en: Installed
id: Terinstal

en: Reverse
id: Terbalik

en: Standard
id: Standar

en: Hide
id: Sembunyikan

en: Offset
id: Letak
