jQZoom (7.x-1.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: None
jv: Nihil

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Show
jv: Kétoknā

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Installed
jv: Dipasang

en: Standard
jv: Standar

en: Hide
jv: Umpetaké
