jQZoom (7.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: None
lt: Joks

en: Top
lt: Viršus

en: Bottom
lt: Apačia

en: Show
lt: Rodyti

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Standard
lt: Standartinis

en: Hide
lt: Slėpti

en: Offset
lt: Poslinkis
