jQZoom (7.x-1.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Top
ne: माथि

en: Show
ne: देखाउनुहोस्

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: Installed
ne: स्थापित गरिएको

en: Hide
ne: लुकाउनुहोस्
