jQZoom (7.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: None
nl: Geen

en: Top
nl: Bovenaan

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Show
nl: Weergeven

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: position
nl: positie

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Reverse
nl: Omkeren

en: Standard
nl: Standaard

en: Hide
nl: Verbergen

en: Drag
nl: Slepen
