jQZoom (7.x-1.0-alpha2) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Top
te: పైన

en: Show
te: చూపించు

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: Hide
te: దాచు
