High-performance JavaScript callback handler (7.x-2.0-beta1) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: 1 hour | @count hours
eo[0]: 1 horo
eo[1]: @count horoj

en: 1 day | @count days
eo[0]: 1 tago
eo[1]: @count tagoj

en: Performance
eo: Rendimento

en: Send
eo: Sendu

en: Other
eo: Alia

en: Results
eo: Rezultoj

en: 1 year | @count years
eo[0]: 1 jaro
eo[1]: @count jaroj

en: 1 week | @count weeks
eo[0]: 1 semajno
eo[1]: @count semajnoj

en: 1 sec | @count sec
eo[0]: 1 sek
eo[1]: @count sek

en: 1 month | @count months
eo[0]: 1 monato
eo[1]: @count monatoj
