High-performance JavaScript callback handler (7.x-2.0-beta1) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: 1 hour | @count hours
fi[0]: 1 tunti
fi[1]: @count tuntia

en: 1 day | @count days
fi[0]: 1 päivä
fi[1]: @count päivää

en: Performance
fi: Suorituskyky

en: Installed correctly
fi: Asennettu oikein

en: Send
fi: Lähetä

en: Other
fi: Muu

en: Results
fi: Tulokset

en: Access Denied
fi: Pääsy kielletty

en: The JavaScript callback handler has been installed correctly.
fi: JavaScript callback handler on asennettu oikein.

en: Add Apache RewriteRule to .htaccess
fi: Lisää Apache RewriteRule tiedostoon .htaccess

en: 1 year | @count years
fi[0]: 1 vuosi
fi[1]: @count vuotta

en: 1 week | @count weeks
fi[0]: 1 viikko
fi[1]: @count viikkoa

en: 1 sec | @count sec
fi[0]: 1 s
fi[1]: @count s

en: Error message
fi: Virheviesti

en: 1 month | @count months
fi[0]: Yksi kuukausi
fi[1]: @count kuukautta

en: Warning message
fi: Varoitusviesti

en: Status message
fi: Tilanneviesti

en: Add the following lines in front of the existing RewriteRules in your .htaccess.
fi: Lisää seuraavat rivit olemassaolevien RewriteRules -sääntöjen eteen  .htaccess -tiedostoon.

en: Administer JavaScript callback handler settings
fi: Ylläpidon JavaScript callback handler -asetukset

en: Configure JavaScript callback handler.
fi: Muokkaa JavaScript callback handler asetuksia.
