High-performance JavaScript callback handler (7.x-2.0-beta1) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: 1 hour | @count hours
hu[0]: 1 óra
hu[1]: @count óra

en: 1 day | @count days
hu[0]: 1 nap
hu[1]: @count nap

en: Performance
hu: Teljesítmény

en: Installed correctly
hu: Helyesen telepítve

en: Send
hu: Küldés

en: Other
hu: Egyéb

en: Redirect
hu: Átirányítás

en: Results
hu: Eredmények

en: Access Denied
hu: A hozzáférés megtagadva

en: 1 year | @count years
hu[0]: 1 év
hu[1]: @count év

en: 1 week | @count weeks
hu[0]: 1 hét
hu[1]: @count hét

en: 1 min | @count min
hu[0]: 1 perc
hu[1]: @count perc

en: 1 sec | @count sec
hu[0]: 1 másodperc
hu[1]: @count másodperc

en: Error message
hu: Hibaüzenet

en: 1 month | @count months
hu[0]: 1 hónap
hu[1]: @count hónap

en: Warning message
hu: Figyelmeztető üzenet

en: Status message
hu: Állapotüzenet
