High-performance JavaScript callback handler (7.x-2.0-beta1) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: 1 hour | @count hours
sq[0]: 1 orë
sq[1]: @count orë

en: 1 day | @count days
sq[0]: 1 ditë
sq[1]: @count ditë

en: Performance
sq: Performanca

en: Send
sq: Dërgo

en: Other
sq: Tjetër

en: Results
sq: Rezultatet

en: 1 year | @count years
sq[0]: 1 vit
sq[1]: @count vjet

en: 1 week | @count weeks
sq[0]: 1 javë
sq[1]: @count javë

en: 1 sec | @count sec
sq[0]: 1 sek
sq[1]: @count sek

en: Warning message
sq: Mesazh paralajmërues
