High-performance JavaScript callback handler (7.x-2.0-beta1) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: 1 hour | @count hours
uk[0]: @count година
uk[1]: @count години
uk[2]: @count годин

en: 1 day | @count days
uk[0]: @count день
uk[1]: @count дні
uk[2]: @count днів

en: Performance
uk: Швидкодія

en: Installed correctly
uk: Встановлено належним чином

en: Send
uk: Надіслати

en: Other
uk: Інше

en: Redirect
uk: Переспрямувати

en: Results
uk: Результати

en: Access Denied
uk: Немає доступу

en: 1 year | @count years
uk[0]: @count рік
uk[1]: @count роки
uk[2]: @count років

en: 1 week | @count weeks
uk[0]: @count тиждень
uk[1]: @count тижні
uk[2]: @count тижнів

en: 1 min | @count min
uk[0]: @count хв
uk[1]: @count хв
uk[2]: @count хв

en: 1 sec | @count sec
uk[0]: @count с
uk[1]: @count с
uk[2]: @count с

en: Error message
uk: Повідомлення про помилку

en: 1 month | @count months
uk[0]: @count місяць
uk[1]: @count місяці
uk[2]: @count місяців

en: Warning message
uk: Попереджувальне повідомлення

en: Status message
uk: Повідомлення про стан
