JS Callback Handler (7.x-2.0) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: 1 hour | @count hours
am[0]: 1 ሰዓት
am[1]: @count ሰዓቶች

en: 1 day | @count days
am[0]: 1 ቀን
am[1]: @count ቀኖች

en: Performance
am: አፈፃፀም

en: 1 year | @count years
am[0]: 1 ዓመት
am[1]: @count ዓመቶች

en: 1 week | @count weeks
am[0]: 1 ሳምንት
am[1]: @count ሳምንቶች

en: 1 min | @count min
am[0]: 1 ደቂቃ
am[1]: @count ደቂቃዎች

en: 1 sec | @count sec
am[0]: 1 ሴኮንድ
am[1]: @count ሴኮንዶች

en: 1 month | @count months
am[0]: 1 ወር
am[1]: @count ወሮች
