High-performance JavaScript callback handler (7.x-2.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: 1 hour | @count hours
ast[0]: 1 hora
ast[1]: @count hores

en: 1 day | @count days
ast[0]: 1 día
ast[1]: @count díes

en: Performance
ast: Rendimientu

en: Send
ast: Unviar

en: Results
ast: Resultaos
