High-performance JavaScript callback handler (7.x-2.0) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Unknown
et: Tundmatu

en: 1 hour | @count hours
et[0]: 1 tund
et[1]: @count tundi

en: 1 day | @count days
et[0]: 1 päev
et[1]: @count päeva

en: Performance
et: Jõudlus

en: Send
et: Saada

en: Redirect
et: Suunatakse ümber

en: Results
et: Tulemused

en: 1 year | @count years
et[0]: 1 aasta
et[1]: @count aastat

en: 1 week | @count weeks
et[0]: 1 nädal
et[1]: @count nädalat

en: 1 min | @count min
et[0]: 1 minut
et[1]: @count minutit

en: 1 sec | @count sec
et[0]: 1 sekund
et[1]: @count sekundit

en: Error message
et: Veateade

en: 1 month | @count months
et[0]: 1 kuu
et[1]: @count kuud

en: Warning message
et: Hoiatus

en: Admin
et: Administraator

en: Status message
et: Olekuteade
