JS Callback Handler (7.x-2.0) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: 1 hour | @count hours
hy[0]: 1 ժամ
hy[1]: @count ժամ

en: 1 day | @count days
hy[0]: 1 օր
hy[1]: @count օր

en: Send
hy: Ուղարկել

en: 1 year | @count years
hy[0]: @count տարի

en: 1 week | @count weeks
hy[0]: @count շաբաթ

en: 1 min | @count min
hy[0]: 1 րոպե
hy[1]: @count րոպե

en: 1 sec | @count sec
hy[0]: 1 վարկյան
hy[1]: @count վարկյան

en: Error message
hy: Սխալի հաղորդագրություն

en: 1 month | @count months
hy[0]: 1 ամիս
hy[1]: @count ամիս

en: Warning message
hy: Զգուշացման հաղորդագրություն

en: Status message
hy: Կարգավիճակի հաղորդագրություն
